Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film tetszett jobban?...

Melyik film tetszett jobban? Alkonyat vagy Újhold? És miért?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Az új hold mert azt még csak félszer _KELLETT_ megnéznem míg az alkonyatot másfélszer... (Sajnos ilyen szar osztályom van ahol a gruppen filmnézés ilyen filmekben merül ki...)
2010. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah és az a farkasember-indian az pont ugy nez ki mint osztalytarsam/baratom, szal az így pict flessebb...
2010. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
az Újhold izgalmasabb, eseménydúsabb volt, az Alkonyat inkább csak olyan felvezető rész volt, kevés cselekménnyel. úgyhogy nekem az Újhold jobban tetszett.
2010. febr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
ALKONYAT! És, hogy miért? Hát mert pl. vizet se vihet az Újhold mellette. Az alkonyat az egy olyan film volt (szerintem...) ami egy újat mutatott meg az embereknek. És nem csak nekem, hanem több ember el volt csodálkozva, hogy ennyire nem gondolták volna, hogy jó lesz.Ja és persze az is látszott, hogy egy hölgyike forgatta.Nem mint az Újholdnál (amit úgyebár a hölgyike nem vállalt el, mivel a jó munkához idő kell..na ez meg is látszott). Én nagyon vártam, már az Újholdat,d e nagyot csalódtam..semmi extra..tipikus film aminek az elején már majdnem tudtad a végét. Semmi megható jelenet, mindent csak összecsapva lehetett látni.
2010. febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!