Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Aragornról?

Mit gondoltok Aragornról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek Aragornról a gyűrűk urából ? Nekem nagyon szimpatikus karakter.
2015. máj. 3. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is az,meg komoly. :)
2015. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Gyűrűk Urából, mindig is az volt :). És irigylem a kardja és a göndör hajáért... :D
2015. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon bátor és még jól is néz ki :D
2015. máj. 3. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:

- határozott, céltudatos (a könyvben nem vívódik feleennyit sem), bátor, okos, kitartó, még kószaként is kiütközik rajta a királyi vérvonal,


Egyértelműen a legszimpatikusabb karakter - az már csak hab a tortán, hogy helyes is :)

2015. máj. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen . Tökéletes király a filmben . És tényleg nagyon jó pasi . :) igazi férfi minden szempontból .
2015. máj. 4. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem

Hát

Én ahogy elnéztem Ő az a leszarom, De meg teszem mert senki sem teszi :D


Csak mert olyan Unot fejjel ment a harcba ha meg figyeltétek :D de ennek ellenére bátor azt aláírom. de ő eredetileg kósza volt így eleve Mind1 volt neki hogy mit csinál semmit sem veszítene az életén kívül.

2015. okt. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!