Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valamit nem értek a Lego...

Claire15 kérdése:

Valamit nem értek a Lego Ninjago 3. És 4. Évad között. Ugyebár Zane, , meghal", aztán egy cellában láthatjuk legközelebb. Hogy került oda? És miért van titániumból? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Ugye Zane a cellában pánik rohamot kap a jégsárkánytól,és P.I.X.A.L. ébreszti fel.Zane,a valóságban zuhan be egy barlangba.Meglatja a sárkányt,pánik rohamot kap.P.I.X.A.L. nyugtatni próbálja,de semmit sem ér el.Ekkor mondja Zanenek, ,,Te vagy a fehér ninja." Erre felüvölt Zane: ,,Nem én vagyok a fehér ninja!Csak annak a MÁSOLATA!" Akkor Zane meghalt,és P.I.X.A.L. építette meg Zane 2-t?

2015. máj. 3. 09:17
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem! Zane megjavította saját magát és szerintem utána elrabolták. Szerintem azért mondja hogy ő csak a másolata mert vannak emlékei amik homályosak. Amikor ő is megtudja "idézni" a sárkányát azt mondja hogy ő nem a fehér ninja, hanem a titánium ninja.Remélem segítettem.
2015. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben megmondták privben,ezért fölösleges volt a kérdés.Azt írták,hogy Zane a Digiverzumban,mragadt ami igaz,mert a Rebootednak az utolsó részében megint elindul magától a torony,de most Zane irányítja,ezért Pixal segít megépíteni egy olyam testet,amiben Zane van,csak nem sok mindenre emlékszik.

De azért köszönöm a segítséget! :)

2015. júl. 28. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!