Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A S. H. I. E. L. D. mikortol...

A S. H. I. E. L. D. mikortol létezik a marvel filmekben?

Figyelt kérdés
Nem sok marvel filmet neztem igy nem nagyon all ossze a kep.Az amerika kapitany 2-ot lattam mozikba az egyet nem lattam mert azt se tudtam hogy ez a masodik resz lesz.Illetve most neztem meg a Bosszúállokat es mindket filmben szerepel a Shield de nem tudom mi az egeszen pontosan illetve mely filmeket kene megneznem a marvel filmek kozul hogy mindent megértsek?

2015. máj. 1. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nézd meg az Amerika kapitány első részét :)
2015. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vasember 1, Hihetetlen Hulk, Vasember 2, Thor és az Amerika Kapitány - Az első bosszúálló filmeket és megérted.
2015. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kelemen Ádám ***** válasza:
85%

Vasember

Hihetetlen Hulk

vasember 2

Thor

Amerika Kapitány

Bosszúállók

Vasember 3

SHIELD ügynökei 1-7.rész

Thor 2: Sötét világ

SHIELD ügynökei 8-16.rész

Amerika Kapitány 2: a tél katonája

SHIELD ügynökei 17-22.rész

Galaxis Őrzői

SHIELD ügynökei 2.évad 1-10

Carter ügynök 1.évad 1-8

SHIELD ügynökei 2.évad 11-19

Bosszúállók 2: Ultron kora

SHIELD ügynökei 2.évad 20-22

2015. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DarkKnight ***** válasza:

Igen, úgy nézd, ahogy Kelemen Ádám írja. Én is olvastam ezt, amit leírt, tényleg így van, én is így néztem. Amúgy ha a SHIELD-et meg akarod érteni, nézd meg az Agent Carter 1.évadát. Abban alapul meg az egész. Abból nagyjából érteni fogod, de ez szerintem nem elég, az összes Marvel film szükséges hozzá (kivéve a Galaxis Őrzői, mert az ugye az űrben játszódik). De a két legfőbb filmje a SHIELD-nek (vagyis amikben a legfontosabb szerepe van), az a Bosszúállók és az Amerika kapitány 2. Az Amerika kapitány 2 konkrétan teljesen a SHIELD körül forog, amit ellepett a HIDRA. Ja igen, ez a másik, a Hidra. Azt úgy értheted meg, ha megnézed az Amerika kapitány 1. részét. A HIDRA lényegéban a Nácik egy csoportja, ami a második világháború idején alapult. Aztán beférkőzött a SHIELD-be, de ez a szál az AK 2-ben kibontakozik teljesen, amivel feloszlatják a SHIELD-et. De ha ennyi nem lenne elég, akkor még ott van a SHIELD ügynökei sorozat, ami az első évad 16. részétől kezdve konkrétan ezzel foglalkozik, a HIDRA beépüléséről a SHIELD-be, és a SHIELD feloszlatásával, valamint később az újjáalapításával. De amellett, hogy ezzel foglalkoznának, még emellett a saját történetszálukat is vezetik. Nagyon jó sorozat, érdemes megnézni, de az 1. SHIELD megalapításához semmi köze, csak az újjáalapított 2. SHIELD-hez van, ahhoz viszont sok (vagyis csak a második évadnak van hozzá köze, mert az első végén (SPOILER)................................................

.

.

.

.

.

Nick Fury megkéri Phil Coulson-t, hogy alapítsa újjá a SHIELD-et). Lehet, hogy most azon gondolkozol, hogy mit keres ott Phil Coulson, amikor a Bosszúállók első részében meghalt?! Hát erre választ kapsz, ha végig nézed az első évadot, valamint azt is hallottam, hogy a második évadban ez a szál még jobban kibontakozik (én még nem láttam teljesen a második évadot, de azon vagyok, hogy megnézzem). Na, de már rég nincs semmi köze a válaszomnak a kérdésedhez, úgyhogy egyszerűen összefoglalva, a S.H.I.E.L.D. minden Marvel filmben ott volt (az Amerika kapitány első részének viszont csak a végén létezik, vagyis a 2. Világháborús cselekmény után 70 évvel, amikor a kapitányt kiolvasztották a jégből). nem biztos, hogy a válaszom érthető volt, tehát ha bármi kérdésed van, csak írj nekem.

2015. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pfuu egyszerre összekavarodtam mint eddig de tisztult is a kép.Bonyolult picit a Marvel világa számomra legalábbis de lassan majd megértem :D Köszönöm szépen a válaszokat sokat segített.
2015. júl. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!