Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Thot hogyan lett a bosszúállók...

Thot hogyan lett a bosszúállók tagja?

Figyelt kérdés
Megnéztem a stáblista utáni jelenetet is, de nem értem...

2015. máj. 1. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
*Thor
2015. máj. 1. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Loki után jött, hogy megállítsa az ámokfutását. De mivel szép szóval nem jutott semmire, csatlakozott a Bosszúállókhoz és velük együtt próbálta megvédeni a Földet. :) Aztán meg befogadták a csapatba :D :D
2015. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 axdvgn válasza:
Thor úgy lett a csapat tagja h ment loki után de loki hmarabb találkozott vasemberrrel ők ott ugymond szétverték egymást utána thor és stark verekedtek nagyon thor állt nyeresre mikor megjött a hires kapitány és szetszedte öket thor hazaakarta vinni lokit de a SHILD ezt nem engedélyezte ugy hogy megkelllet várnia amig mindent kivizsgálnak eközben loki megszökött ezért thor csatlakozott a csapthoz mert igy azt hitte hamarabb megtalálhatja amugy szerintem nézd meg a thor 1 et a avangers 2 és a thor 2 ilyen sorrendben és minden összefog állni :) de ha igy se értesz mindent ajánlom h szép lassan kezd el nézni sorrendben a filmeket :) mert pl a thor 1 ben még nem alkultmeg a bosszuállok csapata de a kettöben már arrol beszélnek h milyen volt new yorkban amikor stark át repült féreg lyukon stb ...
2015. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ő is egy szuperhős akiről külön film is van és Loki a főgonosz a Bosszúállók 1-ben szóval szerintem elég egyértelmű.
2015. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!