Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van Kakashinak az arca...

Miért van Kakashinak az arca és az egyik szeme eltakarva a Narutoban?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
mert így lett megrajzolva
2008. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
A szeme azért van eltakarva mert amikor Uchia Obito(volt csapattársa) átadta neki a sharingant neki akkor lett egy csunya heg amit eltakar...az arca már kisgyerek korában el volt takarva ez ilyen szokás ettől rejtélyes Kakashi-sensei.
2008. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a második válaszolónak. :)
2008. szept. 2. 17:08
 4/21 anonim válasza:
99%
előttem szólónak:igazából az a heg nem akkor keletkezet mikor Obito sharinganját átültette Rin, hanem még előtte Kakashira ráesett majdnem egy óriási kődarab, de Obito eléugrott így ő halt meg. Na és akörül keletkezett a seb.
2008. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A 2. vok igaza van az elöttem szólónak bocs a hibáért.
2008. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
8%
nem mer a heg akk let mikor kikapartak a szemit
2009. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
A heg akkor keletkezett, mikor a chidorit próbálta tökéletesíteni. Akkor vesztette el az egyik szemét. A sharingant később kapta meg.
2009. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászóló baromságot írt! A 2 hozzászólónak van igaza. Amúgy nézd meg.. CSAK MANGÁBA van . Írd be google ba hogy Kakashi gaiden és akkor biztos kifog olyan linket dobni ahol megtudod nézni!:)
2009. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

az a heg AKKOR...mondom AKKOR keletkezett amikor megközelítették (Kakashi és Obito)a Rint elrablók búvóhelyét és ekkor az egyik meghallotta az Uchihat, kiment, hogy elintézi őket...Kakashi Obitot védve eléugyrott és akkor az az ellenséges ninja kivágta (szegény) Kakashi szemét :'( :('( :'( ... majd később a szikla alá szorulva ... mégis megajándékozta Kakashit Obito :(



ez ÍGY történt nem máshogy!!!

(lehet h kicsit hülyén fogalmaztam de (most) ez van)

2009. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
szerintem meg azért takarja el az 1ik szemét mert nem vérvonal képessége a sharingan és nincs elég ereje fentartani hosszú ideig
2009. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!