Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amit a...

Melyik az a film, amit a legtöbbször láttatok?

Figyelt kérdés
Soha nem nézek egy filmet meg kétszer, és gáz vagy nem gáz, de az 500 nap nyárt már háromszor láttam. 21/F
2015. ápr. 26. 23:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van, mert kiskoromban sokszor megnéztem egy-egy filmet videokaziról, dvdről. Pl.


Óz, a csodák csodája

Egyik kopó másik eb

Micsoda nő

10 dolog amit utálok benned

Oscar

Matix


és még eg csomó másik!


Szeretek többször nézni egy filmet, mert 2. nézésre már más élményt ad, más szemmel nézem, sokadik nézésre pedig az egészen apró dolgokat is észreveszem benne, amiket előtte nem, amíg a történetre koncentráltam.

Mivel sok filmnek szinte kívülről tudom a szövegét, idézni is sokból tudok. :)

2015. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban a tévéből vettünk fel filmeket videóra, aztán mivel csak pár filmünk volt, azokat néztük meg nagyon sokszor. Legtöbbször a "Belfegor a pokolból", a "Királylány a feleségem" és a "Tüzes íjász" című filmeket láttam, ezeket a teljesen jelentéktelen filmeket frankón máig kívülről tudom, illetve néhány Bud Spencer - Terrence Hill film is van amiket baromi sokszor láttam.


Újabbak közül Oscar, Mielőtt felkel a nap, Igazából szerelem, Harry Potter filmek.

2015. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az ember azt nézze, amit élvez.


Nekem a Csillagok Háborúja, leginkább a 4, de az 5 és 6 is ott van a lista elején (szemét új-trilógiáról szó ne essék).


Már rég nem tudnám számolni, hányszor láttam. Még ma is lenyűgöz ez a mese, akármikor látom, márpedig ha TV-ben elkapom, megnézem, még akkor is, ha tudom fejből a párbeszédek felét.


Gyönyörű, klasszikus sztori. Látványilag még mindig kifogásolhatatlan: a mai filmeket telefosó hányadék CGI-ket az én szememben magasan veri. A színészekről már ne is beszéljünk, a zene is nagyon ott van.


A régi kékes dobozos videokazetták még mindig ott csücsülnek a polcon. Számomra örök kedvenc marad.

2015. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kelly hősei
2015. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Csúcskölykök (Demandez la permission aux enfants) - kb 4x-5x

Titanic - 3x teljesen, + párszor félig-meddig

2015. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Vissza a jövőbe, Call Me By Your name
2018. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!