Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Cartoon Network hogy hogy...

A Cartoon Network hogy hogy 21:00 után is megy?

Figyelt kérdés
Most vagyok 18 és még mindig imádom de mikor kicsi voltam akkor is voltak ilyenek de ez ritka volt. Kicsiként se tudtam megállni hogy éjfél előtt elaludjak mert annyi jó mese volt... Akkir a mostani gyerekektol hogy várják el h időbe elaludjanak?

2015. ápr. 8. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

"Főnök, 9 után már ne sugározzunk, mert a kölkök nem fognak tudni elaludni."

Logikus.

2015. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ezért! Mert még hajnali 2kor is ezt nézi a gyerek, mert még olyankor is van rá nézettség, a tévések meg pont leszarják, hogy most ezért nem alszanak eleget a gyerkőcök! Egyébként sem hiszem, hogy ez a televízió hibája lenne, hisz a szülő dolga, hogy gondoskodjon a gyerekről és adott időben elküldje aludni. Nálunk például szóba se jöhetett, hogy közülünk bárki is 7 után még tévézzen.
2015. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként is menne éjszaka is, csak nálunk a 21:00 utáni adásidőt a TCM csatorna töltötte ki. E hónaptól kezdve viszont a TCM sugárzása megszűnt, úgyhogy mostantól egészében látjuk a CN-t.


Mondjuk nekem személyesen nem jelent ez sokat. Az éjszakai sávban többnyire vagy csak régebbi vackok mennek, amiket eddig se hiányoltam, vagy olyan műsorok, amiket napközben is ezerrel ismételnek.

2015. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!