Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egytől tízes skálán mennyire...

Egytől tízes skálán mennyire fosatós a Démonok között? Csakmert a szüleim nagyon későn jönnek haza, és most néztem, hogy ma fogják adni a HBO-n, és nagy a csábítás, hogy megnézzem.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
0/10
2015. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Én már be is fostam például.

[link]

2015. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még írjanak, akik látták.
2015. ápr. 4. 21:56
 4/9 HalkHogen ***** válasza:
100%
Nem estem tőle hasra. Mondjuk egy hatos. De szinkronosan még annyi se lehet.
2015. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom fiú vagy-e vagy lány, meg azt sem, hogy hány éves, én gyerekként úgy féltem például az X-aktáktól, hogy csak a paplan alól néztem ki néha, aztán mikor betöltöttem a tizenhatot, és újra elém került a sorozat meg nevetségesnek találtam, hogy ettől féltem hat-hét évvel ezelőtt.


Ugyanez van itt is, ez egy horror, egész jó természetfeletti horror, így felnőtt fejjel is van egy-két olyan, amin meg tudsz ijedni, és az egész filmnek van egy nyomasztó atmoszférája.

Ha javasolhatom az alapok: zárkózz be, alaposan! Legyen valami fény a szobában a TV-n kívül és legyen mi mögé bújni. Nekem gyerekként ezek sokat segítettek a "rettegett" X-akták legyőzésében. :-)

De aztán ne lepődj meg, ha nem mersz kimenni WC-re, míg nem jönnek haza a szüleid! :-D

2015. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok, lány, és gagyi horrorfilmeket már kiskorom óta nézek, az X aktákat 10 évesen láttam először, attól nem ijedtem meg, szerintem jó volt, viszont csak béna horrorfilmekhez vagyok szokva, szerintem ha látnék valami igazán ijesztőt, attól megijednék, de ezzel szeretnék megpróbálkozni, ha nagyon tele lesz a gatya, max kikapcsolom :D
2015. ápr. 4. 22:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az eddigi válaszokat :)
2015. ápr. 4. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem semmi ijesztő nincs benne. A szellem párszor megtépi a sok visítozó libát és kb. ennyi.


De mondjuk szerinem az összes démonos/kísértetes film nevetséges. Folyton ugyanazt a sztorit sózzák ránk. Kb. ugyanúgy, mint a szuperhős filmeknél. Nincs bennük semmi újítás vagy eredetiség.


De ha nincs jobb dolgod, nyugodtan nézd meg. Max röhögsz egy jót.

2015. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan 6
2015. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!