Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lego Ninjago 4. évadjában...

DarkKnight kérdése:

Lego Ninjago 4. évadjában szerepel-e Chop'rai?

Figyelt kérdés
Mert a játékokban benne van, de eddig nem hallottam arról, hogy a sorozatban is benne lenne. Lehetséges, hogy Chop, az egyik Anacondrai harcos tud átváltozni kígyóvá, és belőle lesz Chop'rai? Mert van egy olyan harcos is, akinek az a neve, hogy Kapau, és még egy olyan kígyóról is hallottam, akinek az a neve, hogy Kapau'rai. Ötletek?

2015. ápr. 2. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem benne volt, de nem figyeltem, hogy a nevét mondják-e. A történet az, hogy a gonoszok átváltoztatják magukat kígyókká, az egyik ilyen kígyó biztos ő volt.
2015. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem ma a nyolcadik részt, szerintem is az aki eddig chop volt, mostantól chop'rai. Már csak az érdekel, hogy azok a zöld pengéjű fegyverek, amiket a ninják használnak benn lesznek-e. Azok, amelyikeeknek a pengéje zöld serpentine csont. Kai-nak pl Kétoldalú kardja van, és mind a két vége zöld. Na, azok benne vannak a negyedik évadban?
2015. ápr. 3. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm, nem emlékszem, hogy láttam volna azokat a fegyvereket, bár nem néztem meg az összes részt. Tudom, hogy a játékokban benne vannak, de nem rémlik, hogy a sorozatban is összerakták-e a pengéket kész fegyverekké, csak az, hogy a tornán meg kellett szerezniük a pengéket.
2015. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, most már én is megnéztem minden részét, és tényleg nincs benne egyik fegyver sem. Csak a tornán kellett pengéket megszerezni. De az elején benne is volt, nem lehet fegyvert vinni a tornára. Azért köszi :)
2015. ápr. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!