Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doramasok segítség. Tudtok...

Doramasok segítség. Tudtok olyan koreai vagy japán sorozatot amiben az elcsattant csók nem csak egy hosszú mozdulatlan szájra puszi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy koreában és japánban is vannak olyan normák a Tv-ben, hogy nem mutathatnak túl sokat. Azzal is tisztában vagyok hogy egy tipikus szenvedélyes amerikai széttépős jelenettől elvesztené a varázsát egy dorama, nem is ezt keresem. Csak valami valósághűbb csókjelenetet szeretnék. Nem kell hogy legfőképp romantikus sorozat legyen. Tudtok ilyesmire példát??

2015. márc. 29. 17:38
 1/5 Maggie 12 válasza:
Szerintem pl a The heirs- ben van ilyen ( talán a 16.ep)
2015. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Secret Garden *-*

ha még nem láttad mindenképp nézd meg. az a legjobb szerintem mind közül. abban van olyan csók, amilyenre te gondolsz. meg a Master's Sun-ban is.

2015. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A The heirs és a Secret Garden már meg volt.

A Master's Sun is jónak ígérkezik...

Köszönöm! :)

2015. ápr. 5. 01:36
 4/5 anonim ***** válasza:

The Princess Man

Healer

The King 2 Hearts

City Hunter


Ezek személyes kedvenceim :)

2015. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

It's Okay, That's Love

Personal Taste

Jang Ok Jung


Ebben a háromban vannak szerintem a legjobb csókok. :)

2015. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!