Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az NCIS...

Mi a véleményetek az NCIS című sorozatról?

Figyelt kérdés
Hányan vannak rajtan kívül,akiknek ez az egyik kedvenc sorozatuk?

2015. márc. 26. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos sokan szeretik, nem véletlenül adják minden országban.


Az ilyen és ehhez hasonló sorozatokat értékelhetetlennek tartom, az összes rész ugyanolyan, tartalmatlan, semmitmondó nyomozgatás. Maximálisan érdektelen.

2015. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első.

Szerinted egy bünügyi sorozat miről kellene szóljon?Büntényekről,és azok megoldásáról nem?Mindig újabb gyilkos,és újabb áldozat.Erről szól általában egy bünügyi film\sorozat.

2015. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látom nem sikerült megértened amit írtam.


Nem kifejezetten az NCIS-el van problémám, hanem a bűnügyi sorozattal mint műfajjal.

2015. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet kicsit félreértelmeztem.Aha,tehát a műfajjal kapcsolatosan.Hát,bünügyi mind bünügyi marad,már nem igazán van mit újat mutatni.Elvileg erről szól a műfaj nem? :)
2015. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban erről szól, csak semmirekellő. Húsz éve is unalmas volt, ma is az. Nem értem, hogy hogy tud bárki is izgulni ezeken, vagy egyszerűen csak hogy tudja nézni.
2015. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nem igazán nézek tévét.
2015. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!