Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harca hányadik évad...

Szim44 kérdése:

A trónok harca hányadik évad hányadik részében kerülnek elő az élő sárkányok?

Figyelt kérdés
Már nagyon izgatott vagyok a sárkányok miatt...A tojások fognak kikelni?

2015. márc. 21. 16:06
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy kinek (kiknek) lesz sárkánya?
2015. márc. 21. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem,de ha az első könyvnek megfelelően csinálták a sorozatot, akkor az 1.évad utolsó részében kell sárkányoknak lenniük.

Igen a tojásokból, mi másból? :D Dany sárkányai, de SPOILER eddig csak Dany lett "sárkánylovas", mert a legnagyobbat megülte. Aemon mester szerint pedig a sárkánynak 3 feje van és anno Aegon és a 2 testvére is 3 sárkánnyal hódította meg Westeros nagyrészét, szal legtöbbek szerint várható még 2 sárkánylovas. És a legtöbb elképzelés szerint azok Jon, Tyrion, "Aegon", Victarion vagy Euron lesznek (de utóbbi 3-at nem rakták bele a sorozatba).

2015. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. amugy kalesi 3 sarkany tojására gondoltam... ö a sarkanyok anyja ugye?neki is lesz sárkánya? (nagyon érdekel a sorozat...1.évad 7.részénél vagyok még)
2015. márc. 21. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Khaleesi, sárkányok anyja, blablabla, Dany.
2015. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!