Mi a film címe?
Figyelt kérdés
Talán francia film. Kb. 2000 utáni. Van egy jónevű étterem, akinek a tulajdonosa egy nő. Vele szemben pedig egy hamburgeres bódé vagy autó, ami egy fekete férfié.
Két gazdag ötletgyáros szórakozásból fogadást köt arra, hogy el tudják e érni, hogy a férfi legyen az étterem séfje.
Köszi
2015. márc. 4. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!