Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol A kapocs az american...

Hol A kapocs az american horror story-ban?

Figyelt kérdés

Ryan murphy-ek azt nyilatkoztak hogy az ahs 4. Evadaban lessz egy resz ami osszekottetesben van az 1. Evaddal!!!

Melyik ez a resz es mi benne a lnyeg es mit kell figyelni??



2015. márc. 1. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel? A másodikkal van. Legalábbis olyan biztosan volt. Az elsővel szerintem nem, aztán lehet nem figyeltem eléggé.
2015. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A másodikkal van és van utalás az 5. évadra. Az elsővel én se tudok róla, hogy lenne, de majd még gondolkozok rajta.
2015. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az utalás az ötödikre?
2015. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Utalás az 5. évadra: Nem tudom melyik részben volt, de egy fehér kávéspohár oldalán volt egy fekete keménykalap (ha jól emlékszem) Nekem nem tűnt fel, a neten olvastam utána és ott láttam egy képen :)
2015. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
[link] Ezt a cikket olvastam.
2015. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Ezek nekem inkább easter egg-ek, de köszönöm.
2015. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a masodikkal van ketszer is.. Es hogy az itodik evadra is a kalap a poharon de mint kiderult az otodik evad hozel lessz, de mutohy-ek azt nyilatkoztak hogy van egy resz ami az eelsohoz van
2015. márc. 1. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, Murphy-vel nem kell foglalkozni, agyára ment a marketing.

Meg kell hagyni, jó húzás és önpromó, hogy a fél világ találgatja a következő témát meg az egész mitológiát, de szerintem menet közben születnek a döntések a visszajelzések alapján. Egyik utalás sem volt túl egyértelmű, és mindig az lett a sztori, amire a legtöbben tippeltek.

Ez a kalap is...bármi lehetett volna, akár hotel is, de kutyára nem egyértelmű.


A 2.-4. szezon kapcsolata kézenfekvő, a többi pedig majd "meg lesz magyarázva". Itt van, hogy pontosan mit nyilatkozott, de semmi konkrétum nincs benne, csak parasztvakítás. Lényegében minden mindennel összefügg, ha még sokáig néztek minket, akkor egyszer meg is mondjuk.


"This is the first year where we begin to tell you that season two is connected to season four which is connected to season one. People have started to write articles about that. A lot of their hypotheses have been completely right on. That’s the fun of the show. Hopefully by the end of the run, be it 10 years or 15 years, people will be able to stand back and be able to say, ‘Oh that was connected to x.’”


“They’re all connected. We’re just beginning to tell you how they’re connected. They’re all very separate but there’s clues every season that we’re now telling you how the different worlds are intertwined.”

2015. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!