Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért öregedett meg Saito és...

Miért öregedett meg Saito és Dom az eredet című film végén?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az álomszintek növelésével hatványozódik az idő, tehát a valóságban a gépen eltöltött tíz óra alatt a váróban egy egész életet le lehet élni, de, amikor Fischer a váróba zuhant Dom és Ariadné rögtön utána mentek. Ariadné kiviszi Fischert, Dom pedig kis keresgélés után kiviszi az addigra szintén a váróba zuhant Saitot. Mikor telt el annyi idő, hogy mindketten megöregedjenek?

2015. febr. 24. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is öregedtek meg!?
2015. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem öregedtek meg.
2015. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már hogyne öregedtek volna meg? Ha akarod még képet is küldök róla...
2015. máj. 9. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Dom? Gondolom itt Cobb-ra gondolsz. És igaza van az előttem válaszolónak, tényleg nem öregedtek meg, ahogy te írtad. Vagyis a többesszám helytelen, csak Saito öregedett és ő azért mert még az első szinten "halt meg". Régebben láttam, de azt hiszem az első szinten,így pláne hatványozódik az eltelt idő. És mire Cobb odáig jut, hogy elmegy érte, már leélt a váróban egy életet. Ahogy előtte Mal és Cobb is, végül "öngyilkosok" lesznek, hogy kijussanak.
2018. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!