Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler! A Hobbit 3-ban...

Spoiler! A Hobbit 3-ban amikor Legolas az óriástroll (vagy nemtudommi) "segítségével" ledöntötte azt a tornyot Hollóbércen és megküzdött Bolggal, azt miért csinálta?

Figyelt kérdés
Hogy befejezze amit Tóvárosban elkezdett, vagyis megölje Bolgot, vagy Taurielt akarta védeni, esetleg valami más? Szerintetek mi lett volna, ha későn dől le a torony? A hasznos válaszokért zöld pacsi jár!

2015. febr. 22. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. De szerintem itt főleg Taurielt akarta megvédeni, mert ugye látta, hogy bajban van. Hu ha későn dől le a torony Tauriel megszívta volna :D Nekem inkább az volt fura, hogy amikor a torony-hídon küzdött a Legolas meg a Bolg akkor az folyamatosan omlott le, bezzeg amikor Legolas ledöntötte,akkor tökéletes híd ett belőle, ahelyett, hogy (reális esetben) kettétört volna, vagy legalább is nem maradt volna ott.
2015. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő szándék vezette... az elsődleges Tauriel volt, nyilván ha választhatott volna, hogy Tauriel meghal, de Bolgot megöli, vagy Taurielt megmenti, de Bolg elmenekül, az utóbbit válaszottta volna...


Ha későn dől le? Hogyhogy mi lesz? Bolg megöli Taurielt, ez azért elég egyértelmű.

2015. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi, de remélem, jönnek még. Ara a kérdésre, hogy mi lett volna ha nem dőlt volna le a torony, azért vagyok kíváncsi, hátha valaki volt rajtam kívül olyan kíváncsi, hogy kicsit jobban belegondolt a következményekbe, arra hogy hogyan reagál Legolas, stb., nem csak azt írja, hogy Tauriel meghal. Válasznak persze ez is jó.
2015. márc. 4. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem volt Legolasnak semmilyen lehetősége, de majd megnézem újra a filmet. :)
2015. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Schneider Bálint ***** válasza:
100%
Is-is. Legolas Taurielt is védeni akarta meg be is akarta fejezni Bolggal azt amit Tóvárosban elkezdett. De szerintem az egy harmadik variáció, hogy egy nagy csata folyt, és olyankor az embernek az a feledata, hogy minél több ellenséget öljön meg, Legolashoz pedig Bolg volt a legközelebb, ráadásul pedig Bolg az egyik vezér volt akit külön jó ha kiiktatnak.
2016. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tuti20 ***** válasza:
Legolas a legnagyobb főnök.. nagyon tud a pali.
2020. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!