Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt annak a filmnek a...

Mi volt annak a filmnek a címe, amiben egy bőrönd pénz után hajtott egy csomó zakkant?

Figyelt kérdés
Kis koromban láttam és elég homályos, de tudom, hogy volt pl egy család is amik egy bérelt egyterűvel tepertek és az apuka nem állt meg amikor a kislánya ki akart menni és emiatt az ablakon át, khmm... hát igen és egy rendőr autó bánta. :D Meg azt hiszem szerepelt benne John Candy is ő egy bmw-vel furikázott egy szép kis hölgyet. :) Lehet az másik film volt, de ha meg van annak is szívesen várom a címét. Előre is köszii!! :)

#film #vígjáték #családi amerikai film
2015. febr. 21. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Üldözési Mánia?


[link]

2015. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az Üldözési mánia (Rat race) lesz az.


Azért azt jó lenne tudni, hogy a "kis koromban" az mikor volt, abból belőhető, hogy mennyire régi a film.

2015. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez lesz az, köszönöm szépen. :)
2015. febr. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!