Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudok meg nézni egy...

Miért nem tudok meg nézni egy filmet se online?

Figyelt kérdés

Több magyar oldalon próbálkoztam amik legtöbbször elnavigálnak egy másikra ahol viszont azt az üzenetet kapom , hogy " file not found".

Régebben még tudtam nézni ezért furcsálom.

És ezt minden oldalon , minden linken lehet , hogy én választok épp rosszul de nem hiszem mert annak , hogy 30/30 rossz szerintem elég kicsi az esélye.

Aki tud valamit , hogy az oldalok a rosszak vagy nálam van valami baj az kérem írjon!!



2015. febr. 20. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
pl. az online filmek.cc oldalon végig tudtam nézni a fűrész összes részét , ma egy se indul el
2015. febr. 20. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mozicsillagon, mooviecc-n (cc előtt pont), webfilmek-sorozatok-online (a végén com) vagy filmek-onlineeu-n (eu előtt pont) szoktam nézni, ott mennek, vidtome, youwatch, played ezeken szoktam elindítani és mindig működik, próbáld meg
2015. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törölték az adott filmet, vagy szerzői jogi felszólítás miatt, vagy automatikusan azért, mert sokáig nem kattintott rá senki.
2015. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amint lesz időm meg nézem az oldalakat és írok , hogy működtek-e vagy sem.
2015. febr. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!