Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartják a Breaking bad...

Miért tartják a Breaking bad c. sorozatot olyan jónak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az.
2015. febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Imádom ezeket az egyszavas válaszokat...


Az igazat megvallva nem nézek Breaking Badet, de The Walking Deadet viszont igen. Talán azért, mert közös csatornától származik, de mindig említésre kerül az előbbi is a TWD kapcsán, és már többször felkeltette az érdeklődésem, valahogy az alapkoncepció nem szimpatikus.


A TWD sem tűnhet érdekesnek a felszínen, de elképesztő karakterdráma és az emberi lény minden hátrányos és előnyös képessége, belső csatái, reakciói ki vannak vesézve benne. Nagyon jó kis társadalmi, és egyén pszichológia. Így a Breaking Badről is feltételezem, hogy rejtett értékei vannak. Mondom ezt úgy, hogy egy árva epizódot sem láttam, még.


Bocsáss meg, hogy nem tudok célzottan a kérdésre válaszolni, de igazából valahol megértem az egyszeri rajongót, hogy nem tudja szavakba önteni, mit szeret ezeken a sorozatokon.


Maga a főkarakter felszínesen felvázolt karakterdrámája egyébként nagyon érdekes.


Egyébként, a Hollywood Hírügynökség Breaking Badről szóló videóját tudom ajánlani, ha bejön az ilyen stílusú leírása a filmeknek, sorozatoknak.


https://www.youtube.com/watch?v=HRPnvP3Gkfk

2015. febr. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
túlértékelt, néha egyáltalán nem hihető én most nézem és jobbat vártam
2015. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, és amit a második válaszoló látatlanban írt rá, az nagyrészt stimmel.
2015. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az egyik legjobb sorozat amit valaha láttam.. elképesztő..

Az első résztől az utolsóig élveztem.. még a kevésbé "akciódús" részeket is.. át kell érezni az egészet. A főszereplő fantasztikus. Érdemes felirattal nézni, a magyar szinkron nem valami nagy szám..bár azzal is néztem ameddig lehetett (3.évadig van magyar szinkron).


Nagyon sajnálom, hogy vége lett.. de aki elkezdte nézni az tudja, hogy előbb utóbb "muszáj", hogy vége legyen. (ezt az első részben megtudjuk)


Összesen 5 évad van, sokan mondják, hogy a harmadiktól indul be rendesen.


Mellesleg most indult egy sorozat, AMC ez is. Az a címe, hogy Better Call Saul részben kapcsolódik a BB-hez, ugyanis Saulról, az ügyvédről fog szólni aki a BB-ben is szerepelt.

2015. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsó vagyok:


A TWD-t is nézem/néztem egészen az 5. évad közepéig - ugye volt egy "kis" szünet, de elgondolkodtam az egészen..


A sorozatot ahogy tudják próbálják elhúzni.. felcsillan a reménye, hogy van megoldás, 2 rész múlva lelövik az egészet, és újra ott a "nincs remény, de küzdünk tovább" helyet. A másik pedig, hogy van egy helyszín, és legalább 1 évadig leragadnak ott.. számomra kezd unalmas lenni ez a felállás. Tény, hogy látványos, de azért néha kissé elgondolkodtató.


Még valami: Csak én vettem észre, hogy aki fekete, az előbb utóbb meg fog halni? :'D

2015. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!