Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtudja nekem valaki mondani...

Megtudja nekem valaki mondani h a Tini Nindzsa film alapján készült 1988-as Raffaello figura mennyit érhet?

Figyelt kérdés
Mert találtam egyet itthon és nézegettem neten de egy darabot nem találtam sehol.

#tini nindzsa #tini ninja
2015. febr. 16. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Angolul van fent egy-két oldal, ahol árulnak, nagyjából 10 és 50 ezer között láttam, de függ az évjárattól, hogy sérült-e és, hogy ki volt-e nyitva a doboz (ha dobozos). Szoktam nézni a Zálogcsillagokat, ahol egy játékfigurát, azt hiszem Star Warsosat, vitt be a csávó és lényegesen többet kapott, mert még eredeti csomagolásban volt és nem volt kibontva. Biztos vannak olyan emberek, akik ilyen játékokra szakosodtak tőlük kéne érdeklődni.
2015. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, maga a figura hibátlan, csak hát ugye semmi nincs hozzá se doboz se semmi, én a 4db-ot(különbözőt 1988) láttam ebayen 20 ezer körül. Amúgy azért kérdeztem mert van több is csak újjabbak és felraktam netre hogy 2000 Ft/db aztán el akarták vinni pont azt a 88-asat és mondom utánna nézek oda adjam-e annyiért vagy megérhet többet mivel régebbi.
2015. febr. 16. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én többért adnám a legolcsóbb, amit láttam az is 4500-5000 ft volt, a 88-as meg elég régi és, ha hibátlan akkor én 5 ezer alá nem mennék, de nem értek hozzá, nem tudom. Próbáld meg többért hirdetni hátha valaki megveszi
2015. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ez lesz köszi:)
2015. febr. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!