Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Taurielt végülis visszafogadta...

Shofia kérdése:

Taurielt végülis visszafogadta thraundir?

Figyelt kérdés
olyan békésen elbeszélgettek hobbit végén, de semmit sem tudunk róla

#hobbit #Tauriel #thraundir
2015. febr. 12. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
ez egy nagyon jó kérdés, mivel se a hobbit, se a gyűrűk ura könyv nem tért ki rá. Szerintem rád van bízva.
2015. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak, ez tényleg jó kérdés.... Szerintem igen, mert talán, estleg megesett a szíve Taurielen, és visszaemlékezett arra az időre, amikor meghalt a felesége, amikor valószínűleg ő is szörnyen érezte magát. Meg aztán szüksége lehetett Taurielre, mint őrkapitány, hiszen valakinek rendet kell teremtenie a harcosok között, stb. Szóval van rá esély, hogy megbocsátott neki.
2015. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1# a könyvekben elég nehezen térhetett volna ki rá, mert Tauriel nem volt benne.


Ha békésen elbeszélgettek akkor lehet hogy visszafogadta.

2015. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyik válaszolónak.
2015. febr. 14. 22:52
 5/5 anonim válasza:
75%
Nem hinném de szerintem tök mindegy. Tauriel nem tartozik a történethez, felesleges..
2016. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!