Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American Horror Storysok! Mi...

American Horror Storysok! Mi ertelme volt a 4. evadnak?

Figyelt kérdés
Az ezt megelozo reszekben mindig volt valami csucs pont es ezerszer tobb izgalom. A 4.evadban amit izgalmasnak talaltam az a bohoc volt, de ennyi. Mikor a kovetkezo reszeket neztem mindig arra gondoltam, hogy ennek mi koze is van az elozohoz? Azon kivul, hogy egymast gyilkoltak es azt is unalmasan tettek volt valami celja ennek? Ertelmet nem latom. Eddig mindig volt egy alapsztori amin vegig ment az egesz evad.

2015. febr. 12. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az évad azt az alapszituációt vázolja fel, hogy egyes emberek szépek belül de csúnyák kívül (freakek a pozitívak), míg a normál kinézetű emberek belül romlottak (Dandy a szépfiú, és pszichopata, vagy a lakosság elutasítása, rendőri brutalitás, stb...)


A második fele behozza Pepper előzménytörténetét, amit rá lehet fűzni a második évadra, a vége visszatér az Edward Mordrake körüli eseményekre, illetve a finálé egyben Jessica Lange elbúcsúztatása, ezért lett erősen pozitívra kihozva.

2015. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van benne Dandy, az nem elég? :P


Szóval na. Horror, tehát nem kötelező, hogy értelme legyen. Sőt, az sem feltétlenül probléma, ha nem pörög (pl. a Másvilág sincs tele akcióval mégis működik).

Viszont ez az évad már a az abszolút szájbarágós "ki az igazi freak?" kérdéskörrel elvágta magát nálam - ENNYIRE azért nem kellene hülyének nézni a nézőt. Másrészt abban is igazad van, hogy az egyes részek külön külön kifejezetten élvezhetőek voltak, viszont a történetfolyam nehezen állt össze egy egésszé. Ezt én már mondjuk a 3. évadon is éreztem: túl sok történetszálba kaptak bele, de nagyon keveset dolgoztak ki megfelelően. (Pl. ahhoz képest, hogy Bette és Dot a film elején még fűrésszel akartak egymásnak/magának esni, nagyon gyorsan megbékültek.)

2015. febr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!