Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kiskoromban láttam egy filmet...

Citromka333 kérdése:

Kiskoromban láttam egy filmet de foggalmam sincs mi a címe és csak egy jelentszerűre emlékszem belőle, tökjó lenne megnézni megint szóval aki tudja esetleg a lenti leírásban leírtak alapján a film címét (? ) annak nagyon hálás lennék :DDD! NAGYON

Figyelt kérdés
Erre emlékszem:Volt egy olyasmi rész hogy csajokat árúltak indiában vagy vmi arab helyen vagy háremnek vagy rabszolgának nemtudom , és volt a főszereplő aki meglátta a csajt és nagyon beleszeretett és a csaj meg szemezgetett meg erotic fejeket vágott de nem neki(főszereplőnek) hanem egy másik kék szemű csávónak kendővolt a fején és a száján vagyis kb ar arca nemis látszódott csak a szeme és a főszereplő meg azthitte hogy vele szemezik.És még arra emlékszem hogy vmikor a film folyamán kiderült hogy az a kék szemű amikor levette a kendőt tök csúnyavolt csak a szeme volt tökszép és ugye a csajnak ezért jött be....KB ennyire emlékszem és vígjáték volt ...nemtéptem be ez a film tényleg létezik akinek rémlik vagy ismerős az pls írjooon! :DDD előre is köszönöm!!

#film #vicces #romantika #hálásvolnék #normálisvagyok
2015. febr. 10. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. mikori film?

Bármi egyéb részlet, ami azóta az eszedbe jutott?

2019. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Háát nem mai talán 2000res de lehet korábbi 2010nél tuti régibb, még arra emlékszem hogy a főszereplő csávó egész filmben kb a csajt keresi mert tökre megszerette így első látásból de tuti hogy vmi vígjáték mert úgy ábrázolták a csávót mikor mutatták hogy "szereti a csajt" hogy így a szíve kidudorodva dobogott mint a mesékben
2020. ápr. 29. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!