Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy amerikai filmet...

Keresek egy amerikai filmet aminek nem tudom a cimet de regen lattam mar tudnatok segiteni ebben?

Figyelt kérdés
A filmben egy fiatal csaj es egy csavo van akiket a barataik egy eskuvon osszeakarnak hozni a csajt asszem (jeninek hivjak de nem biztos) szoval termeszetesen nem jonek ossze de kesobb ugy dontenek hogy eljatszak azt hogy osszehazasodnak csakis az ajandekokert es a penzert amikor megkapjak amit szerettek volna felrugjak az eljegyzest.. Termeszetesen ebbol szerelem lesz stb.. Ki tudna megmondani hogy mi a film cime??

2015. febr. 9. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Több nagyon hasonló film is van, néhány tippet tudok csak ajánlani:


Lagzi-randi

[link]


Túl jó nő a csajom

[link]

2015. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik sem az :( amit kultel de azert koszi.. Es meg valami a filmmel kapcsolatban: A csaj pont koltozott es elveszett minden butora csak nehany parnaja maradt es ezert ment bele az eljegyzesbe. A csavo pedig tartozott egy majom nevu fickonak..
2015. febr. 9. 12:01
 3/3 A kérdező kommentje:
El sem hiszem de megtalaltam.. Addig keresgettem a youtubeon filmeket amiket ott lattam hogy beatta azt is :)) :D a cime: En a tied penz a mienk
2015. febr. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!