Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan filmet, ami:...

Ismertek olyan filmet, ami: gimnazistákról szól, akik okosak és értelmesek, de rossz életútjuk (vallás, szülők, homoszexualitás. ) miatt isznak, cigiznek, drogoznak?

Figyelt kérdés
Mivel, úgy érzem, van egy ilyen réteg és annyira titokban csinálunk mindent, hogy senki nem jön rá (se rendőr/se tanár/ se szülő vagy családtag), és senki nem segít, senki nem állít le... csak saját lelkivilágunkban teszünk kárt. És közben a jó tanulmányunkkal és aktív társadalmi életünkkel eltakarjuk, hogy bármi baj lenne.

2015. febr. 8. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmm az életem egy ilyen film. 17 vagyok, bar nem vagyok meleg.. Miért is kéne leállítani, segíteni? Miért tennék ezzel kárt a lelkemben? Kb 2.5 éve szívok hétvégente, alkalmanként ekizek vagy pszichedelikumokat használok. Számomra a pszichedelikumok inkább hozzátesznek a lelkemhez, mint elvesznek.. Ugyan olyan emberi kapcsolataim, tanulmányi eredményeim, meg szorgalmam van mint bármilyen más embernek. Egyébként felvilágosítalak: minden gimnazista jár bulizni és inni aki nem szociálisan retardált. Az osztályom fele próbált már valamilyen drogot az alkoholon kívül, és egy jónevű budapesti gimnáziumba járok. Ma ez a normalis, szüleink is ittak gimnáziumban, legfeljebb nem drogoztak mert akkor nem lehetett minden 2. Utcasarkon fűvet venni. Álszentség az Ivást a drogozástól megkülönböztetni. Segítség meg ki a tökömnek kell? Azért csinálom mert jól esik egy nehéz hét után kikapcsolódni, nem azért mert függő vagyok. Ha épp tanulni kell egy hétvégén akkor nem megyek el sehova, és nem pangok

Üdv 17/F

2015. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen homokos film de elég jó: Egy kosaras naplója
2015. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Skins (spanok)
2016. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!