Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan animéket...

Tudnátok olyan animéket mondani, mint például a To Love-Ru?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég végeztem a To Love-Ru anime eddig kiadott évadokkal viszont amig várom a Darkness 2 vagyis 4-dik évadot szeretném elütni valamivel az időt. Röviden nem segítenétek egy: Ecchi, Fantasty, Iskolai Élet, Paródia, Romantikus, Vígjáték, +18 sorozatot találni idő töltés képpen?
2015. febr. 7. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem mondok egyet sem a régiekből, inkább az újabbakat sorolom fel:

1) Absolute Duo (inkább a történetre, az akcióra gyúrnak mint az echire, de van benne valamennyi)

2) Dog Days évadok (valamennyi echi ebben is van)

3) Isuca (ebben rengeteg az echi-s jelenet. Már az első részben ledarálták az összes echi jelenetet (jó ez azért nem igaz), amit csak láttam más animékből, pedig elég sok animét láttam, legalább 550-et)

4) Seiken Tsukai no World Break (van ebben is bőven)

Shinmai Maou no Testament (ebben is van elég. Például van egy olyan jelenet (amit gyakran megismételnek), ahol ha a csaj nem bízik a pasasban, akkor a pasas ki kell elégítse a csajt, mert különben a csaj belehalhat)

2015. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg olyat ami pl ebbenis meg fogott hogy a véletlen müveként félre érthető helyzetbe sodródik az illető és aztán nagyot szív miatta.
2015. febr. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!