Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rajzfilmekben miért van...

Rajzfilmekben miért van minden hím állat ivartalanítva?

Figyelt kérdés
Hogy a gyerek ne lássa? A természet filmben is látszik. Sőt saját állatnak is, ha megvan neki. Max a gyerek megkérdezi az mi, simán azt mondod, az az állat fiú. Szóval én ezt nem értem. És mai napig nem tudom, hogy Kimba most fiú vagy lány oroszlán volt.

2015. febr. 3. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig odaraknák a farkát, akkor tízmillió habzószájú anyuka és apuka, meg a többezer agyhalott összeesküvőhívő őrjöngene, hogy meg akarják rontani a kicsinyeket.
2015. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, hogy a gyerekek ne a szexuális életről nyerjenek tanúbizonyságot, hanem a rajzfilmen szórakozzanak.
2015. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

" ne a szexuális életről nyerjenek tanúbizonyságot," miért egy természetfilmben arról nyernek? nem

senkit nem érdekelne

egy kisgyereknek az semmit nem jelent

és ameddig nem használják addig nincs semmilyen szerepe sem

max tudod fiú-e

lehet azért hagyták le mert nincs funkciója?


1es, megrontás, ebben egyetértek veled, ugyanakkor a nőknek mindig van mellük

2015. febr. 3. 09:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,egyet értek veled,a valóságban is látja a gyerek,csak na,sok olyan szülő van aki ezt nem fogja fel,ez van.Sokan csak az övékét tartják,csak az helyes amit ők csinálnak.

Mondok is egy példát:Ismerek olyan szülőt,hogy nem adott a gyerekének normális kaját,mert ugye manapság az a divat,hogy ilyen szar porokkal etetjük a gyerekeket,mert nem kell megfőzni,összekeverjük vízzel,és már kész is van a pulykaaromás szar.És most,hogy a gyerek már nemsokára iskolás,nem eszik meg majdnem semmit,mert hát,úgy volt nevelve.

Ennyit a szokásokról.

2015. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, minden esetre megjelent előttem Micimackó szereplői nemi szervekkel.
2015. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert ez az emberekre vonatkozó tabu a médiában kihat másfajta állatok ábrázolásmódjára is, főleg mert a legtöbb állatos rajzfilmben az állatok kvázi embernek minősülnek (beszélnek, emberi érzéseik vannak, úgy viselkednek, mint az emberek). Vannak animációs művek, amikre ez nem vonatkozik, de azok inkább felnőtteknek valók, realisztikusabbak, és az állatokat állatokként is ábrázolják.


Hirtelen nem sok olyan animációs dolog jut eszembe, ami nem felnőtteknek készült, de olyan antropomorf állatokról szólt, akiknek voltak látható szerszámaik. Ilyen pl. a Crazy Frog kabalafigura, ám a készítőket érték is panaszok a felháborodott szülőktől, és ők azzal védekeztek, mint te is, azaz hogy nem volt a videókban semmi szexuális.


Vagy ott van a Pom Poko című japán animációs film, amiben hatalmas tökű tanukik szerepelnek, de ez is csak azért van így, mert a film ősi japán mondák alapján készült, és azokban a tanukiknak mindig nagy heréjük van. Ezt amikor kiadták nyugaton, átírták a filmet úgy, hogy azok nem tanukik és nem herék voltak, hanem mosómedvék, akik csak valami nagyot vittek az erszényükben -- annak ellenére, hogy se a tanukiknak, se a mosómedvéknek nincs erszényük.

2015. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy fentebb írták, a gyerekek miatt, meg hát a tabu, ugye...

Ez pont olyan, mikor az antropomorf állati hím szereplők egy szexi nőnemű szereplő, akár állat, akár ember látványára mikor begerjednek: a szemük kiugrik, nyelvük kilóg, a farkuk pedig megmerevedik. Tudjuk jól felnőtt fejjel, hogy valójában a becses szerszámuk merevedik meg, / az állatok is úgy működik ez, mint az embereknél /, csak hát azt mégsem rajzolhatják oda a lábuk közé, ha nadrágot hordanak, akkor a dudort sem...

2015. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, Kimba hím oroszlán volt.
2015. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mert a gyerekeknek felse tűnik. Nekem nem tűnt fel kicsiként h nincs nekik. Amúgy pl Szilajnak van, pedig az gyerekeknek szól...
2015. febr. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!