Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok A búra alatthoz és a...

Írnátok A búra alatthoz és a The walking dead-hez hasonló sorozatot?

Figyelt kérdés
A walking dead csak február 8-tól fog hetente megjelenni egy új résszel az 5. évadból, de azt nem győzöm kivárni, ezért elkezdtem nézni a Búra alatt c. sorozatot, és most annak is megnéztem mind a 2 évadját, és csak a nyáron jelenik meg a 3. évad. Hogy addig se unatkozzak, amíg kijön néhány walking dead rész, írnátok egy hasonló sorozatot? A válasz(oka)t előre is köszönöm!

2015. jan. 30. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A Walking Dead-hez hasonló az Éghasadás (eredeti címe Falling Skies) amiben a zombik helyett űrlények vannak. Szerintem nem rossz sorozat. A bura alatthoz hasonló pedig a Revolution (2. évad után be is fejezték, szóval sajnos nem lett rendes vége) vagy egy régebbi sorozat a Jericho.
2015. jan. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az Éghasadást még ma elkezdem és utána Revolution-t. Nagyon köszi! :)
2015. jan. 31. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Z Nation nem kell komolyan venni zombi sorozat.

The Strain A kór vámpírszerű sztrigoly nyelvkiöltő zombik. Éjszaka támadnak...

2015. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és Helix talán.
2015. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!