Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Archer 6. évad mikor lesz...

Archer 6. évad mikor lesz leszinkronizálva?

Figyelt kérdés
Én ezidáig láttam mind az 1.-5. évadig minden részt. Mivel ezekez az NCore oldalról töltöttem le, érdeklődnék ha valaki tudja hogy mikor lesz Magyarországon szinkronosan a 6. évad.

2015. jan. 27. 18:09
 1/2 anonim válasza:
Igazából nem jelentették még be sehol de először az 5. évad se volt bejelentve. Én anno felirattal megnéztem az 5. évadot majd pont egy évre rá már volt szinkronnal. Nem akarlak elszomorítani de vagy azt csinálod amit én, hogy megnézed felirattal és utána egy évre rá szinkronosan, vagy pedig még egy évet vársz vele mert a magyar szinkronstúdiónak van más dolga is nem csak ezt a sorozatot szinkronizálni de szerintem már nyár vége fele az első pár részekhez lesz szinkron.
2015. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2015. márc. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!