Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Thor első...

Mit gondoltok a Thor első részének végéről?

Figyelt kérdés

Odin hogy érti azt- amikor Loki azt mondja meg tette volna érte- hogy, 'nem Loki'. Tehát szerinte nem kellett volna ezt tennie, nem lett volna képes rà vagy ebben az is benne van, hogy durván fogalmazva: 'engedd el azt a botot, nem kellesz' ?

A másik pedig -lehet egyértelmű csak én nem értem- hogy a bifrostot, hogy éppítették újjá? Eléggé ki voltak akadva, amikor lezuhant, mert, hogy elesztették pl. a Földet, viszont a 2. részben megint ott van. :o



2015. jan. 25. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Odin reakcióját mindig valahogy a 'nem nem értem tetted volna' és a 'nem nem tudtad volna megcsinálni' közé tettem.... a bifroston meg már én is egy csomót gondolkodtam... szerintem megmagyarázták aztán mégse volt elég izgi ezért kivágták mert Loki utal rá hogy milyen gonosz erökkel kellett szövetséget kötnie Thornak hogy ott lehessen a földön...
2015. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, szerintem is ilyesmi lehet. A Bifrost meg rejtely xd
2015. febr. 22. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... talán majd egyszer megtudjuk.. :D
2015. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A bifrostot a Tesseract segítségével építették újjá. ;)
2015. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Wii köszönet, probléma megoldva :D
2015. febr. 24. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen. Loki nem halt meg. Ő egy varázsló, nyilván megoldotta problémát, de rejtély, hogy hogyan. Mind két Thor részben meghalt...
2015. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!