Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet az alábbi film címe?

Mi lehet az alábbi film címe?

Figyelt kérdés
Szóval egy régebbi filmről van szó. Bud Spencer az egyik főszereplő. A történet a Vadnyugaton játszódik. Az egyik központi cselekmény, hogy egy régebbi vonatkatasztrófa körül megy valamilyen vita, és az egykori bűnösöket egy kamu szellemvonat históriával átverik. Talán valami ilyesmi volt. Fogalmam sincs melyik film lehet ez. Valakinek valamilyen ötlet?
2015. jan. 25. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szellemvonanat história...

Nem a Lucky Luke-ra gondolsz? Terence Hill szerepelt benne és annak az egyik részében volt ez a vonatos dolog. Éjszaka oda hívták az emebreket a szakadékhoz, ott jött a szellem vonat a ködből, stb...

"Luke ígéri, meggyógyítja Axelt, de még azon az éjszakán Axel beront a kocsmába azt kiabálva, hogy jött érte a szellemvonat. " [link]

2015. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen szerintem ez lesz az, akkor kicsit összekeveredtem már. Sajnos nem ma láttam. Hu hát köszönöm, nem is tudod milyen régóta próbálok rájönni, hogy melyik ez a film. Köszönöm!
2015. jan. 27. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2015. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!