Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek The Walking...

Devergo01 kérdése:

Mi a véleményetek The Walking Dead-ról?

Figyelt kérdés
Bármi érdekelne kedvenc karateretek, kritikák, bár mi (Nekem nagyon tetszik ez a sorozat)

2015. jan. 15. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. Engem Rick valamiért nagyon idegesít, de nem tudom megmondani miért.. Eléggé Beth és Daryl párti voltam, úgyhogy az utolsó epizód eléggé szíven ütött.
2015. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a kedvenc sorozatom. Kedvencem Rick és Maggie az élők közül, Hershel, Dale és Merle azok közül akik már meghaltak.Amik nem tetszenek: ha nagyon sokáig olyan részek vannak amikben csak néhány szereplő szerepel( ha pár részig így van az nem baj viszont ha sokáig az már zavar), a másik pedig ami nem a sorozat hibája a Daryl fanatizmus (pl ezek a ,,Ha Daryl meghal nem nézem tovább" dumák az agyamra mennek)
2015. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is szeretem , de számomra kissé erőltetett. Gondoljuk csak bele nem elég , hogy világvége fenyeget , de még egy tüdőfertőzést is kapnak
2015. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És emiatt miért erőltetett? A két dolog nem zárja ki egymást. Simán lehetnének náthásak vagy akár rákosak is attól még hogy zombi apokalipszis van.
2015. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Daryl a kedvenc karakterem. Rich az alap hogy kedvenc. Az viszont nekem semm tetszik hogy pár karaktert mutattnak sok részen átt. De alig várom hogy Februárt legyen a folytatásért. :)
2015. jan. 16. 23:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb sorozat. EVER!

Az èn abszolút kedvencem Rick, utánna jön Daryl és Maggie. Kis spoiler: meg még Hershell RIP.

2015. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Imádom ezt a sorozatot, az egyik legnagyobb kedvencem!

Az abszolút kedvencem Carol, de a főbb karakterek közül mindenkit imádok. :)

Merle-t is imádtam, még mindig "hiányzik", sajnálom hogy kiírták. :/

2015. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Imádom a sorozatot ! Az egyik legjobb zombie apokalipszisról szóló történet . A játék is olyan profi mint a sorozat . A színészek nagyon tehetségesek. Kedvencem : Daryl , Carl , Rick , Hershel .
2015. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rossz1000 válasza:
Marha jó sorozat kedvencem : Carl
2015. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vártam 12 részt de nincs fenn még a szinkron pedig már rég fenn kéne hogy legyen. tudtok mondani valami más oldalt amin fent van már mert a mozicsillagon nincs fen
2015. márc. 4. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!