Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudom letölteni az Így...

Honnan tudom letölteni az Így jártam anyátokkal 1. évadát ANGOLUL?

Figyelt kérdés
nagyon fontos hogy angol legyen, és felirat is kéne hozzá. Ha valaki megdobna egy linkkel az nagyon jó lenne.:D
2010. febr. 6. 22:08
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és NE torrent legyen!
2010. febr. 6. 22:09
 2/6 anonim válasza:

Google-Így jártam anyátokkal/english download


de amúgy minek neked Angol?

2010. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem kezdő lépésként az angol címmel keress rá (how i met your mother - ha jól tudom). nem tudom mi a bajod a torrenttel amúgy, szerintem úgy sikeresebb lenne a keresés
2010. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
húha, köszönöm ezeket a nagyon hasznos segítségét. googlebe már beírtam és nem találtam meg, ezért kértem direkt hogy LINKET adjatok.. és azért kell angol mert a magyar szinkron nagyon gagyi.. az meg hosszú történet h mi a bajom a torrentel, ne az legyen és kész.. na, akk vki tud segíteni?
2010. febr. 6. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Tuti, hogy nincs olyan hülye, aki direkt letöltésbe feltesz egy egész sorozatot/évadot :D
2010. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a letöltést nem tudom, de nézni itt tudod online angolul, én is itt szoktam: [link] néhány rész hiányzik, de ott van több videó mindnél, valamelyik csak működik :)
2010. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!