Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintettek ez hulyeseg hogy...

Szerintettek ez hulyeseg hogy igy bele elem magam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy picit furcsa ez de en nagyon szeretem az ilyen sorozatokat mint pl A macska...a mostani nagy kedvencem ..a parommal 1 eve vagyunk egyutt es picit nehez a kapcsolatunk nehezen bizom benne sok ellenseg es neha ugy erzem hogy nem szeret pedig tudom hogy szeret de mikor nezem A Macskat mindig remenyel tolt el hogy vannak meg ilyen igaz szerelmesek akik igy szeretik a baratnojuket mint Pablo ..tudom hogy film d minden filmnek van tanulsaga ...szerintem

2015. jan. 14. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Mi az úristenfalloszáért nem vagytok képesek tagoltan fogalmazni?
2015. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ameddig el tudod választani a valóságot a filmtől, addig nincs nagy baj, de törekedj arra, hogy úgy alakítsd az életed, hogy ne kelljen egyfajta pótlékként a fikcióhoz fordulnod.

Ha romantikusabb kapcsolatra vágysz, mondd meg a párodnak. Persze ne azt közöld, hogy legyen olyan, mint Pablo, mert azzal megsértheted, ha máshoz (főleg egy nemlétező karakterhez) hasonlítod.

A jó párkapcsolat egyik kulcsa a kommunikáció. Add tudtára, hogy mit szeretnél, pl. néha-néha egy holdfényes séta, meglepi virág, több közös kikapcsolódási lehetőség.

Alakíthatod, formálhatod a párodat, amíg te is megteszel mindent, hogy őt boldoggá tedd.


Ha viszont már nem szereted, vagy nem bízol benne, ne húzd az időt, ne tedd tönkre a saját és az ő életét is, vess véget a kapcsolatnak.Ha nagyon sokat kell változnia ahhoz, hogy neked megfeleljen, akkor lehet, hogy nem ő az igazi.


A lényeg, hogy rajtad is múlik, hogy alakul, ne csak ábrándozz, hanem tegyél is érte, bármire is vágysz!

2015. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!