Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a több részes...

Mi a címe ennek a több részes sci-finek?

Figyelt kérdés

Talán két filmbből állt, és talán valami "galaxis" volt a címében, de nem biztos. Sajnos a történetre alig emlékszem, mert nem az elejétől láttam és így nem is értettem.


Lehet hogy videojáték/képregény alapú, mert elég B kategóriás és színes (kosztümökben stb).


Elég sok flashback volt benne, vagy csak dimenziót váltottak(?): pl a főszereplő fickó meg egy ronda, félig elégett arcú valaki (és félig valami bőrmaszk is volt az arcán) egyszer még az űrhajón vannak, de közben egy kis autószerű gépben ülnek. Az égett arcú próbálja valamiről meggyőzni a másikat, és kicsit gonosznak tűnik).


Valami bolygón vannak, egy nő épp szül (vízbe ültetik, miközben idegenek kezdik támadni őket.


Van egy kék nő is, akit megmérgeznek vagy aki megmérgez valakit (valami állami embert, aki hatalommal bír).


Az elégett arcú bőrmaszkos fickónak valami neonzöld folyadékkal teli ampullát helyeztek a fejébe. És, talán ez nem sokat segít, de úgy emlékszem, ugyanaz volt a szinkronhangja, mint Garaknak a Star Trek DS9-ból. De még ebben sem vagyok biztos.


Bocsánat ha ez egy kicsit értelmetlen, de tényleg alig emlékszem. Bármilyen tippnek örülnék.



2015. jan. 13. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy ez a Farscape film (Peacekeeper Wars A békefenntartók háborúja címen ment magyarul)vagy a sorozat (4 évadot élt, ment is magyar adókon régebben)valamelyik része...:


[link]


[link]

2015. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Már rég láttam, de lehet, hogy ez az:

[link]

2015. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az első az. És úgy tűnik, nem a bőrmaszkosé volt Garak hangja (Csuja Imre), hanem a Pilótáé (akkor csak szerettem volna, hogy az övé legyen).
2015. jan. 14. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!