Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem ilyen filmeke...

Mondanátok nekem ilyen filmeket? Horror, ufo, thriller, művészfilm, betiltott filmek?

Figyelt kérdés

sok mindent láttam már, szerintem nekem nem lehet újat mutatni. érdekel bármi, ami tényleg durva. elég erős a gyomrom is szóval ne kíméljetek! betiltott filmekért külön buksi-simi jár :D :D :D (ha elmegyógyintézetben//kórházban játszódik a sztori, azért meg keksz jár!!!!)

légyszi. *-*


2015. jan. 12. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Őrület Torkában (1994)

Mártírok

Porontyok

Parfüm - Egy gyilkos története

A Betolakodó

Inland Empire

Session 9

2015. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a Mártírok és a Parfüm megvolt már, a Session 9-et pedig épp most töltöm le :P A többit köszönöm szépen, még nem láttam őket :)))
2015. jan. 12. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen! Az Inland Empire-höz hasonlóan szinte az összes David Lynch filmet érdemes megnézned: Mulholland Drive, Kék Bársony, Radírfej, Az Elefántember...stb.


Szanatóriumban játszódó filmek még: Sanitarium (2013), ez egy horror-antológia

Insanatarium (2008)


Ufo:

Égi Tűz

Dark Skies

Támadók

Negyedik Típusú Találkozások

Extraterrestrial

Őrültekháza (2004)

2015. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óóó ezer hála ^^ azt hiszem jó ideig nem fogok unatkozni, lesz mit néznem :)))))))) köszike!!!
2015. jan. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!