Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elrabolt lány egy hotelszobába...

Elrabolt lány egy hotelszobában? Mi a címe?

Figyelt kérdés
Jópár éve ment ilyen amerikai vagy angol filmcsatornán (Movies 24, Hallmark) egy film, amiben egy fiatal lányt elraboltak. Csak egy jelenet ugrik be, mikor a lánynak sikerül úgy összeilleszteni két telefonvezetéket, hogy tárcsázásra képes, aztán felhívja a rendőrséget, kétségbeesetten segítséget kér, de nem tudja elmondani a mondandóját, mert az egyik telefonkábelt kihúzzák az aljzatból, így a hívás megszakad. A rendőrséghez eljutott a segélykérés egy része.

2015. jan. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt így nem tudom. Nem ugrana be, erre az egy jelenetre emlékszem.
2015. jan. 9. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Mobil (Cellular, 2004)
2015. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) De nem vagyok benne biztos, hogy ez az. Mintha fiatalabb lány lett volna egy régimódi hotelszobában, és vezetékes telefon, ami a szobához járt.
2015. jan. 9. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán még a Csapdában (Trapped) lehet, itt egy gyereket rabolnak el, de úgy emlékszem, anyuci is odamegy, elkapják és bezárják egy időre, de később természetesen lerendezi a rosszfiúkat.

Bocs, ha nem ez az, csak tippelek, mert az biztos, hogy azt a telefonos jelenetet én is láttam, meg ezt a filmet is, de a kettőt nem tudom biztosra összekapcsolni.

[link]

2015. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Belenézek, lehet, hogy ez az.

Az biztos, hogy régi időkben játszódhatott, mivel elég régi típusú telefonra emlékszem, az aljzat meg csak egy lyuk volt a falon, ahonnan eltűnt a vezeték. És lehet, hogy rosszul emlékeztem, nem azonnal a rendőrséget hívta, hanem egy központot, ahonnan egy női hang továbbítja később a rendőrségre, és lejátssza a felvételt telefonon.

2015. jan. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!