Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám kivenni/letölten...

Honnan tudnám kivenni/letölteni ezt a filmet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Carrie című könyvet (Stephen King írta), de nem tudom, melyik DVD kölcsönzőből vehetném ki, mert magyarul szeretném megnézni, de idáig csak yotube-on láttam angolul. Esetleg magyar felirattal honnan tudnám letölteni? 2 változata van: 1976-os és 2002-es. A 2002-es érdekelne jobban, de már egy csomó budapesti kölcsönzőt végig néztem, és sehol sem volt. Ötletek?
2010. febr. 5. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem egy magyar oldalon, ott nincs fent, többin meg sem kell nézni, mert mindent onnan tradelnek át.

Megnéztem 2 külföldi oldalon, semmi, a többit ismét felesleges átnézni.


Csak ilyet találtam, de ez elég valószínű nem az:

Carrie.Underwood.An.Allstar.Holiday.Special.WS.PDTV.XviD-2HD


Amúgy imdb azt írja, hogy (TV), amit sorozatoknál szokott írni, ezért gondolkoztam, hogy talán ez mégis az, de akkor imdb-n is ott lenne az alcím.


Nem maradt más, még több kölcsönzőben kell megnézned, sehol sem találom.

2010. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Torrent, warez, StroggDC...
2010. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző:

Ha már írtak előtted vagy olvasd el, vagy ne is válaszolj.

2010. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát, akkor marad a '76-os, az van a kölcsönzőkben, bár a 2002-es jobban elnyerte a tetszésemet.
2010. febr. 5. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző, ha mindet végigpróbálta volna,valószínűleg föl sem tette volna ezt a kérdést...
2010. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!