Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlana valaki egy jó sorozatot?

Ajánlana valaki egy jó sorozatot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Vámpírnaplókat, de sajnos mostanában nincsenek új részek ezért el akarok kezdeni egy másik sorozatot. Tudnátok olyat mondani amiben van romantika, izgalom, hasonlót, mint a Vámpírnaplók? (és nem lenne rosz, ha lennének benne olyan kaliberű pasik, mint mondjuk Damon :)

2015. jan. 5. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Így jártam anyátokkal, nem ide tartozik: Breaking Bad

szintén nem ide de jó: Two and a Half Men, többé kevésbé ilyen: Agymenők

2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
The Originals
2015. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezek tényleg nagyon jó sorozatok de sajnos már mindet láttam! :)
2015. jan. 6. 19:19
 4/5 anonim válasza:
89%
Én felsorolom a legjobb sorozatokat, habár nem mind fantasy: Teen Wolf, Aang kegendjája, Korra legendája, Baby Daddy, Gossip Girl, Faking it, Kinos, Pretty Little Liars, Revenge, The Originals, The Flash, Trónok harca, Odaát,My mat fat diary, Modern család,Devious Maids,Finding Carter,Haven,Suburgatory...még sok van de szerintem találsz egy jót:)) nem mind kalandos, vannak családiasabb, csajossabb, és tanulságosabb...de mindet szeretem ahogy a TVD-t is <3 remélem segithettem
2015. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii! :)
2015. jan. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!