Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek Steven Seagal legjobb...

Melyek Steven Seagal legjobb filmjei, úgy a 2004-es évtől felfelé?

Figyelt kérdés

imdb-nek nem nagyon hiszek, mert elég zsákbamacska és van amelyiket nem is értékelik.


Inkább amibe tényleg jó szerepet játszik; tipikus keményvonalast, (zsarut/swatost)


De lehet, hogy csak 1 ilyen filmje van a budgetek mellett, de azért megkérdeztem biztos, ami biztos :)


Köszönöm!!!


2015. jan. 2. 18:15
 1/2 anonim válasza:

Katasztrófa a filmjei nagy része 2004-től felfelé. DE amit érdemes talán megnézni:


Gyilkosságba hajszolva (2009 ez jó film)

Félholt (igaz ez 2002-es)

Sebhelyek (ez is 2001 de ez nagyon jó)


Illetve a 2012-es szigorított őrizet sem lett rossz.


Kb a 21. századi filmjei közül ezek méltóak TALÁN arra, hogy belenézz, mondom nagy Seagal fanként... Összeset láttam, de van olyan film, amiből 1 jelenetre sem emlékszem már.


A keményvonalas style szerintem egy paródia egyébként már neki. Most néztem a 2013-as filmjét (Az utolsó vérig) kb. Piedone utódjának elmehetne. :)) Ez a maffia stílus se áll túl jól neki.


Egyszerűen unalmas az egész ember.

2015. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Machete
2015. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!