Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi tortenik Naruto utolso...

Mi tortenik Naruto utolso reszeben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 20:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
Elméletileg naruto hokage lesz sasuke pedig anibu ez az anbutol erősb csapat tartelmaza narutot sasuket és sakurát ha minden igaz kabuto meghal tobi vagy ha jobban tetszik madara eltünik "egy időre" már a movi4 be vagy 5 be már nem tudom azt lehetet látni a bemutatoba hogy naruto meghal de ez nem igaz rosz tév hitt csak egy jósnő jósolja neki de azt ism mondja hogy lehet változtatni ja és ez mind fent van a www.naruto-kun.hu -n :D sok olvasást letöltést :)
2010. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tolmács? :D :)
2010. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egy hatalmas csata közepén tart sa és na Hirosima közelében, majd Amerika ledob egy akkora atombombát, mej elpusztítja Konohát.
2010. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én nyomon követem a mangát, sztem már nemsoká elérkezik a vége


én azt is elképzelhetőnek tartom h:

naruto+sasuke harcol tobi+yuubi ellen majd a harc végén naruto yondaime pecsételő jutsujával a yuubit sasukebe vagy konohamaruba pecsételi, így naruto meghal és sasuke vagy a yuubi még ez előtt megöli tobit

2010. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kishimoto egy meglepetésekkel teli fazon. Nekem mind1 h mi lesz a vége, csak ne az a sz*ros Konohamaru legyen a hokage, mert abba beleőrülnék...! Sasuke meg roh*djon meg ott ahol van. Szerintem közel 600nál lesz vége a mangának. Azt írták, h Tobi vs. Naruto harcban az egyikük meghal, a másikuk pedig örökre harcképtelen lesz. Hát nemtom h mi sül ki ebből.
2010. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!