Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplókra és a the...

Vámpírnaplókra és a the originalsra milyen komunikálciós stílus jellemző?

Figyelt kérdés

Elmélkedésre hajlamos személyek válaszoljanak!

Ha nekem kéne jellemeznem azt mondanám magas intelektus sok irónia szellemes gúnyok jó összhang magas kongruencia pozitív hangulat és sokszor manipulatív önérvényesítési kisérletek amiket legtöbször jól kezelnek benne a szereplők nem hagyják magukat át verni megfélemlíteni. Az egó is sok szerephez jut a műben de sajna én ennél pontosabban nem tudom jellemezni. Szivesen meg halgatom mindenki észrevételeit ha tudjuk szedjük össze minél pontosabban és minél bővebben. Aki ért a stilisztikához meg Dramaturgiához sokat tudna most segíteni jól jönne egy részletes elemzés. Előre is köszönöm mindenkinek a válaszait.


2014. dec. 25. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

komunikálciós - kommunikációs.

kéne - kellene

intelektus - intellektus

át verni - átverni

halgatom - hallgatom

Dramaturgiához - kis betűvel

És egyéb hibák...


Minek használsz nagy szavakat, mikor még az egyszerűbbek leírása is nehézséget okoz?

2014. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Méyiket érzed nagy szónak?
2014. dec. 27. 00:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!