Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik nagyon-nagyon-nagyon szeretik a South Parkot?

Figyelt kérdés
Mert nekem személy szerint a kedvenc sorozatom (lány létemre) :D Kiváncsi vagyok hogy vannak-e még hozzám hasonló fangirlök :) *-*

2014. dec. 21. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a kedvencem, de szoktam nézni az öcsémmel :D viszont a főcímdala borzalmas szerintem, azt mindig áttekerjük :D
2014. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én imádom, de valami elmondhatatlanul. Tudnám bizonyítani egy csomó mindennel, de szerintem elég annyi, hogy minden egyes nap ott ülök a tv előtt (is) este 10-kor, és várom, hogy kezdődjön végre. Minden. Egyes. Nap.

És igazán örömömre szolgál, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki már szinte betegesen fanatikus rajongó.

2014. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MINDENNÉL JOBBAN IMÁDOOOOM !!!! *-* Valami eszméletlen, hogy 18 év után is ilyen szuper részeket adnak!!! 1 nap se telik el úgy, hogy nem néxnék meg legalább 5 részt!!!! :D

Love SP <3 <3 <3

2014. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is nagyon imádom :D szinte mindig megnézek legalább 3 részt :D Nagyon szeretem még a South parkkal kapcsolatos pl.:újságokat,plüssöket,kisebb mütyüröket :D Van is egy ilyen plüssöm amit nagyon szeretek :D
2015. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!