Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerelmes vagyok vasemberbe,...

Paciii34 kérdése:

Szerelmes vagyok vasemberbe, és nem tudom hogy mi tévő legyek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Minden nap minden mp-jében rá gondolok, már taliztam vele párszor, jó fej, de mindig nyomatja a numerát..DE én még így is szeretem,,szerintem ez az IGAZI szerelem..mivel most lesz Karácsony, és nem tudom milyen kis állatot vegyek neki a cosmosban (én pl egy galacsin bogárra gondoltam,de abból nem tudom melyik fajtát lehet illegálisan tartani)..egy mondás azt tartja, ha karácsony előtt pár nappal egy bogarat vásárolunk a cosmosban, el jön a világ vége..ezért kicsit aggódom, hogy ez igaz-e..ti mit gondoltok erről? a válaszokat előre is köszönöm, Asgardiak ne írjanak, köszi!!

2014. dec. 20. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem karácsonyra kérd meg a kezét, nem ciki, ma már lányok is kérik meg fiúk kezét. De hidd el, tudom hogy ezt szeretné karácsonyra mert Amerika kapitány a szerelmem és mondta hogy Tony mennyit áradozik rólad ;D XDD
2014. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj de édes, köszönöm hogy elmondtad! Mondjuk eléggé izgulok..mi van ha nemet mondd..és azt sem tudom milyen gyűrűt vegyek..
2014. dec. 20. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki aranyat x3
2014. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
arra sajnos nincs elég pénzem..és az nincs a cosmosban, legalábbis én úgy tudom
2014. dec. 20. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem találj valami különlegeset, ha nincs ötleted akkor ugorj át egy másik univerzumba, ott csak találsz valami szépet :D
2014. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelés alatt álsz kedves kérdező?
2014. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki vasból készült gyűrűt,mert az hallottam nem szereti a változást :D
2014. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2014. dec. 21. 13:49
 9/10 anonim válasza:
vegyél neki kölyök vasmacskát vascicákot
2014. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gőte ***** válasza:
Pepper Potts, maga az?
2014. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!