Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Végzet ereklyéi- Csontváros?

A Végzet ereklyéi- Csontváros?

Figyelt kérdés
Azt nem igazán értem, hogy Jace és Clarie végül is testvérek vagy nem? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. dec. 20. 00:47
 1/5 nagys950314 válasza:
Pontosan nem derul ki h testverek vagy nem mert ugye a csaj apja meg akarja szivatni oket mondta is h van egy terve es ki tudja h nem csak bele ultette a fejebe azokat a kepeket a sracnak. de ha lesz meg tovabbi film belole akkor megtudjuk biztosra.
2014. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. dec. 20. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is "Clarie" nevét így kell írni: Clary. (Bocs, örök fanként muszáj volt beszólnom érte.)

És pedig, ha nem baj hogy spoilerezek akkor lemondom. (Olvastam a könyvet.)

A könyv harmadik részében derül ki ez az egész bonyolult testvérpáros dolog. Clarynek valóban van egy Jonathan Christopher Morgenstern nevű testvére, de ez valójaban nem Jace. Valentine párhuzamosan nevelte a saját és Stephen Herondale fiát. Ez utóbbi Jace. Mindketten kisérleti alanyok voltak. Jace csak azért hiszi, hogy ő Jonathan Christopher Morgenstern, mert Valentine naplót vezetett a saját fia fejlődéséről (akibe démonvért oltott), "Fiam, Jonathan Christopher Morgenstern" címmel. Így hát nem csoda, hogy Jace azt hitte róla van szó. Egyébként pedig Jace-be angyalvért oltott az apja, de sokáig azt hiszi, hogy az akiben démonvér van. Tehát vérségi kapcsolat köztük nincs, mindössze Clary biológiai apja nevelte fel Jace-t.

2014. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem testvérek
2014. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! köszönöm a válaszod! :) és bocsánat amiért rosszul írtam le, nagyon siettem :)
2014. dec. 23. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!