Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto valamelyik reszeben...

Naruto valamelyik reszeben Sasuke osszejon Sakuraval?

Figyelt kérdés
Es ha tudjatok akkor melyik az a resz? es csokoloznak benne/
2010. febr. 2. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
kerlek kerlek irjatok valasozkat..:((
2010. febr. 2. 13:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom melyik rész,de gyerekük fog születni aki egy csillagharcos lesz.
2010. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos vagy ebben?....:'/ Én erősen kétlem, hogy ez így lenne, ugyanis (spoiler) ahogy én tudom, Sakura most indul, hogy megölje Sasut..
2010. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jah, de a manga most ott tart, hogy naruto és sasuke fognak harcolni, és Kishimoto azt mondta, hogy ahol ez a harc megtörténik, onnan már nincs messze a naruto vége:((

Addig meg nem hinném, hogy összejönnének, pedig én is nekik drukkolok minden manga olvasásnál.:)

2010. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A rajongók sok fanfiction-t és doushinji-t gyártanak ahol összejönnek, de az ilyenekhez Kishimoto-nak semmi köze nincs. Amúgy sokáig én is szurkoltam nekik most visztont már szinte teljesen biztos vagyok benne hogy sasuke senkivel se fog összejönni. Egyszerűen nem érdemli meg.
2011. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sakura szerelmet vallott Narutonak, és mondta,hogy már nem érdekli Sasuke, így nem jönne össze. Én egyébként örülök ennek. XD hogy nem jönnek össze.

♥Sasuke♥ 4ever!

2011. ápr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És már van olyan rész amelyben lmondja Sakura Narutonak hogy szereti?Még a shippuuden elején tartok,de nagyon érdkeln...:)
2011. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen Sakura tényleg azt mondja Narutonak hogy őt szereti de csak hazudik neki hogy naruto ne menjen sasuke után mert ő akarja megölni, de nem tudja mert még mindig szereti. A mangában volt egy olyan rész hogy az egyik beteg szerelmet vall Sakurának de szakura megmondja neki hogy ő mást szeret és eközben sasukéra gondol tehát még mindig őt szereti.
2011. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!