Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen láttam egy karácsonyos...

Régen láttam egy karácsonyos rajzfilmet de nem emlékszem a címére, valaki ismeri? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szoval nagyjából emlékszem rá, azt hiszem egy nagy áruházban voltak az ilyen tapsihapsi féle rajzfilm figurák bentragadtak az áruházban de nem biztos hogy így van, na mindegy utána elkezdték érteni a karácsony értelmét , szovolt azt hiszem a karácsony szelleméről is. 8-9 évesen néztem meg és most 14 vagyok de annyira tetszett az a mese hogy újra meg akarom nézni de egyszerűen nem emlékszem a címére, valaki remélem tudja.

2014. dec. 16. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem benne volt egy malac, egy fura sapkás figura aki mindig lézerfegyverekkel lövöldözött. Sokan voltak még de nem emlékszem.Remélem ez segít még.
2014. dec. 16. 22:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A címe: Eh, badarság! Egy bolondos Karácsony /Bah Humduck!: A Looney Tunes Christmas /.

A Bolondos Dallmok hősei szerepeltek benne: Tapsi Hapsi, Dodó Kacsa, Risszrossz Sam és a többiek.

Anno én is láttam, Dickens Karácsonyi ének című művének átdolgozása. Aranyos és jópofa volt, dehát a Warner Bros Stúdió rajzfilmjeire ez általában jellemző.:-)

2014. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:D
2014. dec. 17. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen!:-)
2014. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!