Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Amerikai...

Mi a véleményetek az Amerikai Pite című filmekről?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én generációm klasszikus "tinifilmje". Mai napig simán megnézném bármikor :)
2014. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szórakoztató tinivígjátékok. A 4. és az 5. rész viszont nagyon sz*r. De ezt a készítők is valahogy felejteni próbálják. Nekem az utolsó is tetszett.
2014. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És melyik a kedvenc részetek és szereplőtök
2014. dec. 15. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kifigurázása annak, amit a média beleültetett a tinik fejébe, hogy egy időponton túl már ciki elveszteni azt, amit egy normális ember nem időhöz köt.


Jól kivitelezett és többszörösen kasszasikert megért sorozattá nőtte ki magát, ami azt jelenti, hogy az alkotók annyi pénzt kerestek, amiből magyarország teljes államadósságát vissza lehetne fizetni.


Szerintem pénzügyileg egy profi munka. A többit meg hollywoodi filmek esetén nem nézi senki.

2014. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első a kedvencem. Igazi klasszikus. Utána azért voltak olyan momentumok, amik nagyon nem jöttek be.
2014. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc filmjeim.Fejből tudom az egész szöveget,annyiszor láttam már.(ki is kérdezhetsz :D).Nincs nagyon kedvencem mindenkit birok benne a főszereplők között,de Jim nagyon nagyot játszik a filmben.Jól alakítja a szerepét.
2014. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!