Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen láttam egy Filmet de...

Régen láttam egy Filmet de nem tudom mi volt a Cime valaki esetleg tudja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár Éve láttam egy Filmet amiben egy Árvaház szerű otthon volt ahol sok gyerek élt. az árvaház Közepén volt egy Hatalmas atombomba ami Még Ketyegett Tehát nem volt hatástalanítva. Lényegében ez egy Thriller ahol van egy Lidérc vagy Valamiféle Meg magyarázhatatlan Dolog Ami Ugye feszültséget és Félelmet kelt a Nézőben! A Címe olyanra Emlékszem hogy Ördög Szív de ez alapján nem találtam meg hát hasonló nagyjából ennyire Emlékszem. Köszönöm Előre is!:)

2014. dec. 6. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ördöggerinc


[link]

2014. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Angyalszív (Angel Heart) 1987


[link]

2014. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Angyalszív egy magánnyomozó története, nem pedig egy árvaházban játszódó sztori!
2014. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én csak címről gondoltam, de leírás alapján tényleg az Ördöggerinc. :) Az anygalszív se volt olyan rossz, bár jó 10 éve láttam már. Jó filmezést.
2014. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az Angyalszív is jó film.
2014. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a Válaszokat az ördöggerinc Volt az^^ Alig Várom Már a Filmezést!:)
2014. dec. 7. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért írsz minden szót nagybetűvel??
2014. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!